Letní škola lužické srbštiny v ČR

Ústav světových dějin vás zve na letní školu lužické srbštiny v ČR, kterou pořádá Katedra středoevropských studií ve dnech 8. až 14. srpna 2021.

Pro studenty VŠ je celotýdenní letní škola lužické srbštiny a lužickosrbské kultury ve východočeské Budislavi za 1 800 Kč (v ceně je ubytování, strava, jazykový kurz a doprovodný kulturní program). Navíc studenti Univerzity Karlovy při jejím úspěšném absolvování mohou získat 3 kredity ECTS.

Akci pořádá Společnost přátel Lužice a Katedra středoevropských studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Jedná se o týdenní jazykovou výuku horní lužické srbštiny a přednášky lužickosrbské kultury:
— cena: pro studenty VŠ 1 800 Kč, pro ostatní zájemce 3 500 Kč (v ceně je ubytování, strava, jazykový kurz a doprovodný kulturní program)
— v případě zrušení letní školy např. z důvodu nepříznivé epidemické situace vracíme 100 % zaplacené částky
— termín konání: neděle 8. 8. 2021 až sobota 14. 8. 2021
— termín přihlašování: do neděle 18. 7. 2021 včetně, na e-mail luzice@luzice.cz (sem směřujte i případné dotazy); uhrazení poplatku bankovním převodem do týdne od potvrzení přihlášky

Více informací naleznete ZDE.

Úvod > Nástěnka > Letní škola lužické srbštiny v ČR