Udžitelná a soběstačná společnost: zveřejnění programu

Rada programu Cooperacio Univerzity Karlovy ve spolupráci s Historickým ústavem Akademie věd České republiky organizuje mezinárodní workshop na téma Udržitelná a soběstačná společnost? Otázky a trendy historického výzkumu, který proběhne 17. května 2023 v prostorách Hlavní budovy Filozofické fakulty UK v Praze.

Mezinárodní workshop „Udržitelná a soběstačná společnost? Otázky a trendy historického výzkumu“ se zaměřuje na rozdílné akcenty ve zkoumání povahy fenoménu soběstačnosti a udržitelnosti, které jsou předpokladem pro obohacující diskuzi zastánců různých směrů (škol) v současné historické vědě, vítá účast mladých badatelů/ek, doktorandů/ek a postdoktorandů/ek, resp. juniorů/ek z univerzitních institucí a historických výzkumných pracovišť zaměřených na různá období a fenomény v dějinách, a klade si za cíl vytvořit prostor pro dialog mezi nimi.

Program workshopu naleznete zde.

Více informací naleznete v přiložené anotaci k workshopu.

Úvod > Konference a workshopy > Udžitelná a soběstačná společnost: zveřejnění programu