Přednášky prof. Nicolase Verdiera

Příští týden na Ústavu světových ději virtuálně přivítáme prof. Nicolase Verdiera z pařížské École des hautes études en sciences sociales (EHESS), který si pro naše studenty a kolegy připravil dvě přednášky. Příspěvky proběhnou ve francouzštině.

První přednáška se týká problematiky vztahu Míst paměti Pierra Nory a francouzské geografie a uskuteční se v pondělí 29. března 2021 od 10. hodin. Plakát k přednášce naleznete zde..

Druhá přednáška, která proběhne v úterý 30. března 2021 od 10. hodiny, se zabývá materiální hodnotou atlasů v 17. až 19. století v Evropě. Plakát zde.

Přednášky proběhnou online formou skrze aplikaci Zoom. Na přednášky je nutné se předem registrovat na emailu: martina.reiterova@ff.cuni.cz.

Úvod > Nástěnka > Přednášky prof. Nicolase Verdiera