Studentky, studenti a akademičtí pracovníci navštívili Varšavskou univerzitu

Studující doktorského studia oboru světové a obecné dějiny Iris Bevanda, Ondřej Crhák, Pavla Chmelíková a Anna Pajerová podnikli spolu s prof. V. Horčičkou a doktorem J. Valkounem cestu do Varšavy. Návštěva proběhla v rámci projektu spolupráce evropských univerzit 4EU (Univerzita Karlova, Universität Heidelberg, Sorbonne Université a University of Warsaw) a konala se na pozvání prof. dr hab. Jerzy Kochanowského z Historického institutu (Instytut Historyczny), Varšavské univerzity (Uniwersytet Warszawski). Během pobytu proběhla diskuse o organizaci doktorského studia v Polsku, setkání s prof. Kochanowským a dále prohlídka klíčových varšavských archivů. Návštěva přispěla k rozvoji spolupráce mezi historiky obou zúčastněných univerzit.

Úvod > Nástěnka > Studentky, studenti a akademičtí pracovníci navštívili Varšavskou univerzitu