Záznam přednášky

Přednáška Rogera Griffina "Post-soviet modernity and the rise of xenophobic populism”

Oxfordský profesor Roger Griffin, jeden z předních teoretiků fašismu, zahájil 23. května na Filozofické fakultě UK konferenci fašismus_modernismus_populismus. Jeho příspěvek "Post-Soviet Modernity and the Rise of Xenophobic Populism" se věnoval kořenům současného xenofobního populismu (putinismus, trumpismus, hindutva, politický islamismus).

Dne 11. 12. se z důvodu nemoci ruší veškerá výuka dr. Vojtěchovského s výjimkou předmětu "Rozpad Jugoslávie v reflexi dokumentárních filmů".

11. prosinec 2017

Během celého prosince 2017 se pondělní úřední hodiny sekretariátu posouvají na čas 14:00-16:00.

01. prosinec 2017

Byl vydán harmonogram nového akademického roku. Stáhnout jej můžete na tomto odkazu...