Pozvánka na přednášku: Laure Teulieres, Cizinci odsud. Migrace a migranti na filmových plátnech

Srdečně Vás zveme na přednášku"Étrangers d´ici. Migrants et migrations en France á travers des films de la Cinémathèque de Toulouse", se kterou vystoupí Laure Teulieres z Université Toulouse-Jean Jaurès ve středu 26. dubna v 18:30 ve Francouzském institutu v Praze.

Tlumočení z francouzštiny je zajištěno.

Podrobnější informace naleznete zde nebo na stránkách Francouzského institutu.

Ve čtvrtek 20. dubna odpadá výuka předmětu Od vládce nad lidem ke králi z boží milosti. Vznik raně středověkého království v řeči pramenů doc. Dršky.

26. březen 2017