Změny ve výuce

Dne 7. prosince proběhně veškerá výuka i konzultace prof. Kováře následovně: Výuka od 12:30 probíhá dle rozvrhu. Výuka od 14:10 se přesunuje na 16:00 do místnosti P204. Konzultace a BS/DS proběhnou ve čtvrtek v čase, který prof. Kovář ještě upřesní.

Od pondělí 5. prosince až do odvolání odpadá ze zdravotních důvodů veškerá výuka i konzultace doc. Pickové.

V pátek 9. prosince se ruší veškerá výuka i konzultace doc. Stellnera.

Datum platnosti:
7. prosinec 2016

Mezinárodní organizace stáže (International Labour Organization) nabízí stáž ve své centrále. Stáží se mohou účastnit studenti posledního ročníku magisterského studia, doktorandi a čerství absolventi. Podrobnjěší informace naleznete...

29. červen 2017