Změny ve výuce

V týdnu od 31. října odpadá veškerá výuka i konzultační hodiny prof. Skřivana a dr. Valkouna.

V pondělí 31. října se ruší konzultační hodiny a bakalářský a diplomní seminář dr. Vojtěchovského. Ostatní výuka proběhne dle rozvrhu. V úterý 1. listopadu pak odpadne veškerá jeho výuka.

Ve středu 2. listopadu se ruší konzultační hodiny a baklářský a diplomní seminář dr. Koury a výuka předmětu Americké prezidentské volby po druhé světové válce. Ostatní výuka proběhne dle rozvrhu.

V týdnu od 7. listopadu se ruší veškerá výuka i konzultační hodiny dr. Vojtěchovského.

Datum platnosti:
4. listopad 2016

Mezinárodní organizace stáže (International Labour Organization) nabízí stáž ve své centrále. Stáží se mohou účastnit studenti posledního ročníku magisterského studia, doktorandi a čerství absolventi. Podrobnjěší informace naleznete...

29. červen 2017