Navazující magisterské studium (Mgr.)

Navazující magisterský studijní obor Historie (HIS):

jednooborové prezenční studium; platnost akreditace do 31. října 2012. Prodlouženo na dostudování stávajících studentů do 31. října 2016.

Poznámka: Studium se od akademického roku 2011/2012 neotvírá.

Studijní plány pro specializace navazující magisterského studijního oboru Historie:

Specializace Civilizace a kultura středověké Evropy
Specializace Dějiny novověku se zaměřením na dějiny mezinárodních vztahů a světové politiky
Specializace Nejnovější dějiny se zaměřením na Evropu
Specializace Obecné a komparativní dějiny
Specializace Dějiny Latinské Ameriky

Navazující magisterský studijní obor Historie - Obecné dějiny (HOD):

jednooborové a dvouoborové prezenční studium; platnost akreditace do 31. března 2020.

Studijní plány pro specializace navazující magisterského jednooborového studijního oboru Historie - Obecné dějiny:

Studijní plány pro specializace navazující magisterského dvouoborového studijního oboru Historie - Obecné dějiny:

Specializace – Obecné a komparativní dějiny

Opatření děkana č. 18/2013 - Organizaci studia v bakalářských a magisterských studijních programech na FF UK

Ve středu 22. února začínají konzultační hodiny dr. Iry až v 15:00.

Dne 21. února odpadá výuka a konzultace V. Dršky v celém rozsahu. Úvodní setkání k historické exkurzi proběhne dle pokynů Mgr. Jakuba Izdného v pracovně číslo 306

19. únor 2017

Středisko ibero-amerických studií nabízí následující volitelné předměty:

08. únor 2017

Ve středu 15. února se konzultační hodiny prof. Horčičky posouvají na 8:30-10:00.

07. únor 2017