Studijní informační systém FF UK v Praze

Elektronický zápis předmětů do Studijního informačního systému je povinný pro všechny studující studenty přijaté od akademického roku 2003/2004 a později ke studiu bakalářského, magisterského, navazujícího magisterského a doktorského studijního programu.

Vysokoškolské kvalifikační práce

Pravidla a metodické pokyny pro zpracování a odevzdání práce, správa a zpřístupňování elektronických verzí vysokoškolských kvalifikačních prací.

Studijní předpisy a řády FF UK  v Praze

Souhrnné informace o studijních předpisech bakalářského, magisterského, navazujícího magisterského a doktorského studia studijního oddělení Filozofické fakulty UK v Praze.

Studijní plány FF UK v Praze

Seznam studijních plánů akreditovaných / reakreditovaných studijních oborů FF UK

Ve středu 22. února začínají konzultační hodiny dr. Iry až v 15:00.

Dne 21. února odpadá výuka a konzultace V. Dršky v celém rozsahu. Úvodní setkání k historické exkurzi proběhne dle pokynů Mgr. Jakuba Izdného v pracovně číslo 306

19. únor 2017

Středisko ibero-amerických studií nabízí následující volitelné předměty:

08. únor 2017

Ve středu 15. února se konzultační hodiny prof. Horčičky posouvají na 8:30-10:00.

07. únor 2017