Kombinované studium

Kombinované studium je forma studia určená především studentům, kteří studují při zaměstnání (dříve dálkové studium). Studenti kombinovaného studia mají stejná práva i povinnosti jako studenti prezenčního studia. Vztahuje se na ně stejný studijní plán kromě předmětu TV.

V současné době kombinované studium bakalářského studijního oboru Historie (HS) a navazujícího magisterského oboru Historie (HIS) dobíhá a slouží pouze k dostudování stávajících studentů, a proto se od akademického roku 2011/2012 kombinované studium nově neotvírá.

V týdnu od 22. května se ruší úřední hodiny sekretariátu.

Od 29. května pak budou vždy v úterý a čtvrtek od 8:3 do 11:30.

18. květen 2017

Ve středu 17. května se ruší výuka DS/BS i konzultační hodiny dr. Valkouna.

Ve středu 17. května se ruší veškerá výuka i konzultační hodiny prof. Kováře.

01. květen 2017