Kombinované studium

Kombinované studium je forma studia určená především studentům, kteří studují při zaměstnání (dříve dálkové studium). Studenti kombinovaného studia mají stejná práva i povinnosti jako studenti prezenčního studia. Vztahuje se na ně stejný studijní plán kromě předmětu TV.

V současné době kombinované studium bakalářského studijního oboru Historie (HS) a navazujícího magisterského oboru Historie (HIS) dobíhá a slouží pouze k dostudování stávajících studentů, a proto se od akademického roku 2011/2012 kombinované studium nově neotvírá.

Mezinárodní organizace stáže (International Labour Organization) nabízí stáž ve své centrále. Stáží se mohou účastnit studenti posledního ročníku magisterského studia, doktorandi a čerství absolventi. Podrobnjěší informace naleznete...

29. červen 2017