Kombinované studium

Kombinované studium je forma studia určená především studentům, kteří studují při zaměstnání (dříve dálkové studium). Studenti kombinovaného studia mají stejná práva i povinnosti jako studenti prezenčního studia. Vztahuje se na ně stejný studijní plán kromě předmětu TV.

V současné době kombinované studium bakalářského studijního oboru Historie (HS) a navazujícího magisterského oboru Historie (HIS) dobíhá a slouží pouze k dostudování stávajících studentů, a proto se od akademického roku 2011/2012 kombinované studium nově neotvírá.

Ve čtvrtek 20. dubna odpadá výuka předmětu Od vládce nad lidem ke králi z boží milosti. Vznik raně středověkého království v řeči pramenů doc. Dršky.

26. březen 2017