Výzkumný seminář Ústavu světových dějin

Zveme Vás na první výzkumný seminář Ústavu světových dějin, který se uskuteční dne 21. května 2018 od 10 hod v místnosti 301 (hlavní budova FF UK).

Cílem semináře je vytvořit platformu pro prezentaci výzkumných aktivit pracovníků Ústavu světových dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a jeho spolupracovníků z řad dalších domácích i zahraničních vědeckých institucí. Je otevřený jak akademické obci, tak i studentům a širší veřejnosti.

Svůj výzkum budou prezentovat dr. Drahomír Suchánek (Papežské volby v období boje o investituru – teorie a praxe), doc. František Stellner (Rusko 18. století), dr. Jaroslav Ira (Malé město v myšlenkovém světě modernity: obrazy a tematizace malého města ve střední Evropě, 1848-1948) a dr. Jaromír Soukup (Kolumbie, Gaitán a cesta k bogotazu).

Kompletní program neleznete zde: usd_seminář_program

Všichni jste srdečně zváni!

Úvod > Nástěnka > Výzkumný seminář Ústavu světových dějin